Five Nights at Freddy’s – opowiadania pełne grozy

Uwielbiana przez graczy seria, która mrozi krew w żyłach nawet wśród najbardziej zatwardziałych osób, teraz przenosi się do świata książek. “Five Nights at Freddy’s Opowiadania” to zbiór trzech niesamowitych opowiadań, które dostarczą czytelnikom niesamowitej dozy emocji i adrenaliny.

Popularna seria gier z gatunku Point&Click doskonale odnajduje się na kartach książki, nie tracąc nic ze swoich największych zalet.

Five Nights at Freddy’s Opowiadania – nietuzinkowy i mrożący krew w żyłach horror

“Five Nights at Freddy’s Opowiadania” mogłoby się wydawać lekturą, która nie zaoferuje nic ponad to, co gatunek horrorów zdążył nam przedstawić.

Scott Cawthon, deweloper odpowiedzialny za stworzenie popularnej serii gier łączącej elementy survival horroru, oferuje czytelnikom książkę, która doskonale oddaje klimat, z którym mieliśmy do czynienia w grach komputerowych.

Duża dawka przerażających wydarzeń, które zawarte są na kartach książki, dają możliwość przeżycia przygody pełnej adrenaliny oraz niepozwalającej się nudzić.

Popularne animatroniki, które wyglądem przypominają pluszowe misie, nie mają nic wspólnego z miłymi przytulankami, które pomagają dzieciom zasnąć. Pluszaki, które poznajemy w książce Scotta Cawthona, są przerażające i zdolne do potwornych rzeczy znanych z najgorszych koszmarów.

Jeżeli myślisz, że żaden horror nie jest w stanie cię przestraszyć, to zdecydowanie nie miałeś jeszcze do czynienia z serią “Five Nights at Freddy’s “.

“Five Nights at Freddy’s ” – trzy przerażające historie zudziałem popularnych animatroników

Five Nights at Freddy’s Opowiadania” oddaje w ręce czytelników klimat i styl, który mogliśmy poznać w trakcie rozgrywki komputerowej. Lekkość i humor przeplatają się tutaj z ciągłym uczuciem strachu i niepewności, która czai się w mroku.

Skonstruowana z olbrzymią fantazją książka pozwala przeżyć niezwykle szaloną przygodę, w której animatroniki znane z niezależnej produkcji Scotta Cawthona wydanej na komputery PC z powodzeniem spędzą sen z powiek nawet największym wyjadaczom horrorów.

Książka oddaje klimat kultowej serii “Five Nights at Freddy’s”, a wszystkie trzy opowiadania, które zawiera, przyprawiają odbiorcę o gęsią skórkę i mogą nawiązywać do dzieł największych mistrzów grozy.

Five Nights at Freddy’s Opowiadania” to prawdziwa uczta strachu, która dostarczy adrenaliny nie tylko fanom serii, ale każdemu czytelnikowi poszukującemu nieprzeciętnego horroru.

Kultowa seria, którą pokochały miliony osób na całym świecie sama w sobie stanowi gwarancję tego, że sięgając po książkę, możemy liczyć się z tym, że jest to horror z najwyższej półki.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com